Alena Benešová

Jmenuji se Alena Benešová, je mi 55 let. Od malička mám problémy s váhou. Už několikrát jsem během svého života držela dietu. Ve 30 letech jsem dokázala zhubnout i 40 kg a udržela jsem si tuto váhu 10 let. Po 45 roce života jsem se dostala až na 125,50 kg.

V lednu 2014 jsem si řekla, že musím něco udělat pro své zdraví. Koupila jsem si hůlky a začala jsem chodit na procházky a doma k tomu cvičit na orbitreku. Vše jsem doplnila dietou. Za 4 měsíce jsem shodila 15kg, pak se váha zastavila, a tak jsem vyhledala Svět zdraví, aby mi pomohli.

Vzal si mě na starost pan Bc. Pavel Páv. Dostala jsem seznam doporučených potravin a domluvili jsme se na vhodné pohybové aktivitě. Při každé další kontrole jsme zhodnotili výsledky a nasazovali různé redukční postupy. Po půl roce návštěv jsem byla o dalších 10 kg lehčí.

Cítím se velmi dobře a plná elánů.

Všem, kteří  chtějí něco udělat pro své zdraví doporučuji Svět zdraví, protože Vám zde pomohou.

Moc děkuji.

Benešová Alena

březen 2015

Alena Benešová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Kolín Alena Benešová PO - příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Kolín

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.