Andrea Procházková

Jmenuji se Andrea a ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh.

Je mi 41 let a po každém těhotenství jsem přibrala, dá se říci, pouhé 2 kg. Ty ale nešly dolů, Ať jsem dělala, co jsem dělala. Protože mám dost časově náročnou práci, domácnost a úkoly se synem, byla jsem v časovém presu, a tak jsem se mnohdy nenajedla vůbec a nebo jsem to doháněla sladkým. Což už dnes vím, že byl dost kámen úrazu. Začala jsem přibírat na váze, a když k oněm 2 kg jsem přidala i další 4 kg, při mé výšce 160 cm mít 59 kg pro mě bylo něco nepředstavitelného. Zhrozila jsem se sama nad sebou a začala hledat řešení.

Tím mi byla náhodná reklama Světa zdraví. Má poradnu mimo jiné i v Kolíně, a tak jsem se tam ozvala a začala tam dojíždět. Informace, které jsem tam dostala, jsou k nezaplacení. Bez těch informací bych nebyla tam, kde nyní jsem. Jím více než předtím. Upravila jsem svůj pitný režim, který jsem nedodržovala, a byla jsem dost unavená. Shodila jsem velmi rychle cca 4 kg tuku, nabrala svalovou hmotu a dnes se s 54 kg cítím lépe, než kdykoliv předtím.

Z osobní zkušenosti mohu jen říci "Zkuste se osmělit, navštivte Svět zdraví a bude vám lépe po všech stránkách."

únor 2017

 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.