Blanka Lísková - Jak jsem zhubla se Světem zdraví

Nikdy v životě jsem váhu nijak extra neřešila. Spokojená s postavou jsem nebyla, to ne. Máme v rodině  takové ty selské postavy, větší pozadí a stehna, ale váha 62 kg a míra v pase 64 cm ke spokojenosti stačila. Vše se změnilo hormonální léčbou a těhotenstvím, kdy jsem přibrala na 85 kg. Po porodu se moc nezměnilo, navíc nemoc syna a velké problémy v rodině, psychické vypětí, špatná a nepravidelná strava, to vše zřejmě váze nepřispívalo.

Začaly mě bolet klouby, záda, bylo mi malé všechno oblečení. Kdykoliv jsem se snažila držet nějakou dietu, kterou poradily kamarádky, nebo jsem si ji někde přečetla, nemělo to žádný efekt. Navíc jsem neměla pevnou vůli, vím to. Když babička přinesla čerstvě upečené koláče, prostě jsem neodolala, ale zase chyba, samozřejmě jsem si je vzala, až když jsem měla čas, a to večer, když  byl klid a syn usnul.

Všechno změnila až dcera, v té době  již dospělá. Pokaždé, když jsme někam spolu přišly, mnozí si mysleli, že jsme sestry, často to byla celkem legrace. Jenže tentokrát mi bez legrace povídá, že vypadám hrozně, doslova jako almara, že teď by si nás se sestrami už nikdo nespletl a že bych se sebou měla něco udělat. Jelikož věděla, že nějaké fitcentrum několikrát týdně ani podobné aktivity u mě z časových i zdravotních důvodů a neustálé péči o syna nepřichází v úvahu, seznámila mě se Světem zdraví a zaplatila jako dárek konzultaci s následnou tříměsíční péčí.

Milé a ochotné slečny a paní se mě ujaly, provedly vstupní vyšetření a výživová specialistka mi sestavila jídelníček na míru. Stanovily jsme spolu jako cílový úbytek na váze 5 kg. Zpočátku bylo hodně těžké odolat a stanovený plán dodržet, ale už jen kvůli dceři, která obětovala své první vydělané peníze, jsem vydržela. Když se dostavil výsledek a první úbytek na váze, měla jsem velkou radost. Místo naplánovaných 5 kg se nakonec podařilo shodit 7 kg.

Cítím úlevu nejen fyzickou, ubývá bolesti kolen, kloubů, ale i psychickou. Samozřejmě mám radost, že jsem to vydržela a že mi občas někdo řekne, že jsem nějak zhubla – včetně dcery. Určitě budu pokračovat dál.

Blanka Lísková, říjen 2015

Blanka Lísková PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Kolín Blanka Lísková PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Kolín

 Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.