Ing. Vít Řeřábek

Problémy s nadváhou mě provází celým mým životem. Vzpomínky na doby z první třídy základní školy, kdy se mi děti posmívaly obvyklým „tlustoprde“ jsou pevně zaryty v mém podvědomí. Jedinou výhodou byl fakt, že jsem je předčil svou silou a pokud se mi dostaly do spárů, bylo po výsměchu, jenže jak je dohonit. Štěstím bylo, že do svých 15 let jsem se takzvaně vytáhnul a na jistou dobu byl s hodnocením mé tělesné schránky pokoj. Dost jsem dal i sportu, a byť v hlavě byl stále onen otisk tělesné nedostatečnosti, tak když se dnes podívám na fotografie  z té doby, zcela nechápu, proč jsem si myslel, že jsem tak „tlustej“.

Jenže čas běžel a má tělesná váha občas kulminovala ke 120 kilům a jindy zase jemně atakovala 100 kilovou hranici, prostě děs. Dnes, když začalo táhnout na padesát, jsem si stále říkal, co s tím, kalhoty jsou těsné, špeky se přelévají a pocit tělesné svěžesti je ten tam. Nepomohly ani různé diety a cvičení. Sice jsem se různě trápil a tělesně trýznil, jenže pak přišla zase ta nezřízená chuť na sladké a vrátil jsem se k onomu známému ukojování jídlem. Prostě začarovaný kruh. Až mi v té mé hlavě svitlo, že to prostě sám nedokážu a musím se svěřit do rukou odborníků, co mi snad poví v čem je ten zakopaný pes. No, a musím říci, povedlo se.

Svěřil jsem do jejich zelené barvy, nechal se vážit, měřit, hodnotit a ono to opravdu zafungovalo. Po půlročním snažení jsem musel zkrátit všechny pásky na kalhotách a informace o tom, že je pryč 15 kilo mých tukových zásob mě stále hřeje na duchu. Čeká mě sice ještě pár kilo do kýžených 99,99 kil (abych se stal vytouženým docentem), ale to jistě pod další kontrolou půjde úplně samo. Je pravdou, že Vánoce trochu otřásly tímto předsevzetím, ale byl to jen malý výkyv a opravdu lehce jsem se vrátil do zajetých kolejí.

A co mě z toho všeho překvapilo nejvíce? No, normálně jsem přestal mít chuť na zákusky i čokoládu a radši si dám kus pořádného dobrého steaku, ale i jáhly, cizrnu, kuskus a další zběsilosti. Až tak dokáží lidé ze Světa zdraví změnit jednoho člověka a za to jim opravdu moc a moc děkuji.

Vít Řeřábek PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Kolín Ing. Vít Řeřábek PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Kolín

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.