Jak jíst více a hubnout!

Vždycky mě zajímalo, jak mohu stravou ovlivnit zdraví a zachovat si štíhlou linii. Nicméně již 2 roky bojuji se zvýšeným cholesterolem a ruku v ruce s tím mi přibývaly i kilogramy. Slyšela jsem: „To je věkem, s tím nic neuděláš!“ Pořád jsem sledovala co jím a omezovala jsem se v jídle. Často mě honila „mlsná“.

Když mi v lednu praktický lékař předepsal léky na cholesterol, rozhodla jsem se s tím něco dělat. Na internetu jsem našla „Svět zdraví“ a poslala kontaktní e-mail. Během 3 měsíců mi výživový poradce Martin Kolář z pobočky v Kolíně pomohl upravit jídelníček tak, že jsem se sebou byla spokojená. Po krevních testech a určení typologie jsem se začala učit připravovat si krabičky s sebou do práce a plánovat co budu jíst a kdy. Také začlenění více pravidelného pohybu bylo pro zeštíhlení nezbytné. Opět pomohl internet a já mohla cvičit doma, kdy se mi to časově hodí. Zpočátku to bylo náročné zejména proto, že jsem z vesnice a nabízený sortiment zboží v obchodě není tak pestrý jako ve městě. Zbytek rodiny chtěl klasiku, a já vařila nadvakrát. Po čase jsem si zvykla plánovat více dopředu, abych si potřebné potraviny zajistila a naučila jsem se kombinovat a upravit jídelníček pro všechny. Nadchlo mě, že jsem jedla více než před tím, kila šla dolů a já se cítím báječně.

Miroslava, 49 let

Miroslava Pokorná - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví BeIN - Kolín Miroslava Pokorná - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví BeIN v Kolíně

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.