Jak to FUNGUJE?

Přesný postup pro snížení váhy a zlepšení zdravotního stavu ..

UNIKÁTNÍ DIAGNOSTIKA

Přístrojová diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji. Zjistíte aktuální stav vašeho organismu (váha, množství tuku, svalové hmoty, BMI, metabolický věk, útrobní tuk). Zjistíte kolik kilogramů případně potřebujete zhubnout a jak vypadá vaše tělo zevnitř.

INDIVIDUÁLNÍ PLÁN

Na základě diagnostiky a konzultace s naším specialistou získáte konkrétní rady a doporučení pro zlepšení vaší tělesné kondice a snížení váhy. Součástí může být i podrobné biochemické vyšetření krve (cholesterol, cukr, homocystein, ASLO, atd.) Toto vyšetření umožní naším specialistům lépe nastavit váš plán pro zdravé hubnutí a získání kondice. Často vás naši specialisté upozorní na rizika, o kterých jste možná nevěděli. 
Individuální dietní plán podle Nutriční typologie obsahuje kromě vzorového jídelníčku také výpis potravin, které vám geneticky pomohou spalovat tuky a dodají vám energii, stejně jako ty, které naopak vašemu tělu nesvědčí. Plán je „ušitý na míru", proto nebude obtížné ho dodržovat.

ODBORNÁ PÉČE

Důležitou součástí hubnutí a získání kondice jsou i následné konzultace a pravidelné kontroly. Podpora, motivace a praktické rady opravdových odborníků vás budou provázet po celou dobu vašeho programu. Osobní a zcela diskrétní přístup je ve Světě zdraví samozřejmostí. Naučíte se, jak získat zdravou váhu a kondici a udržet si je!

 inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.