Jana Boháčková 

Do Světa zdraví v Kolíně mě přivedla náhoda. Na internetu mě zaujala jejich nabídka – Metoda komplexní nutriční typologie. Vyplnila jsem dotazník a odeslala.

Druhý den se telefonicky ozvala paní asistentka Kotýzová a domluvila se mnou první návštěvu a následnou konzultaci. Ujal se mě nutriční specialista, pan Bc. Josef Řeháček, Dis. Po zjištění základní analýzy – z mé strany zděšení z výsledků. Když to vidíte na papíře, teprve Vám to dojde, např. množství tělesného tuku 53,8%, můj metabolický věk 102 let – také jsem se na něj cítila. Neustále unavená, přes den ospalá, bez nálady, energie, bolesti zad, nohou - pravé koleno na výměnu kloubu a vysoký krevní tlak (kolem 180 a 5 prášků). Tato informace byla poslední tečkou. Okamžitě jsem se rozhodla, že musím pro sebe a své zdraví něco udělat.

Dala jsem si cíl 15 kg. Doporučených 30 kg jsem měla za nereálné. Pan Bc. Josef Řeháček, DiS. mi připravil roční program a já souhlasila. Podle metabolické diagnostiky mi sestavil osobní výživový plán. Nabídnul vzorový jídelníček. Když viděl, jak se tvářím, usmál se a řekl, že když z něj některá jídla nemusím – nevadí. Vybereme spolu taková, která mi budou chutnat a docílíme stejého výsledku. A tím si mě získal.

Profesionálně a citlivě mě vedl celý rok, motivoval, dodával mi energii, povzbuzoval a tak jsem nakonec zhubla 36 kg. Dostala jsem tolik erudovaných informací a cenných rad, abych se bez obav dopracovala k trvalé změně životního stylu a dokázala si sestavit vyvážený a zdravý jídelníček a tím si svoji váhu udržela.

Pan Bc. Josef Řeháček, DiS. nebyl jen můj výživový specialista. Byl i můj fyzioterapeut. Po půl roce programu mě přestaly bolet nohy, koleno, na jeho doporučení jsem již mohla více chodit. Záda mě bolela snad víc – než předtím. Aby mi pomohl od bolesti, sám připravoval cviky na ty části zad, které bolely nejvíc (také je předváděl). Dodržuji jeho rady a jsem bez bolesti.

Tak se jistě nedivíte, že jsem mu za všechno, co pro mě udělal, vděčná. Jinak mám srovnaný tlak, nejsem unavená, ospalá, mám dost energie a optimismu. Pan Bc. Josef Řeháček, DiS. se mi vždycky snažil pomoci, i když někdy váha zůstala stát. Přivedl mě na jiné – další potraviny, které můj metabolismus zase nastartovaly. Měla jsem ohromné štěstí, že mým specialistou byl právě pan Bc. Josef Řeháček, DiS. Moc si toho vážím.

Touto cestou mu chci poděkovat za jeho profesionální a lidský přístup plný pochopení. Při každém setkání byl empatický, trpělivě vše vysvětloval i přes plno otázek. Bez jeho pomoci bych neměla šanci docílit takového úspěchu. Je to hlavně jeho práce. Už teď vím, že s panem Josefem Řeháčkem bych chtěla spolupracovat i nadále.

Snad Vás moje drobná zkušenost přesvědčila a uděláte rozumný krok, kdy se svěříte do odborné péče Světa zdraví v Kolíně. Pan Bc. Josef Řeháček, DiS. je 100% zárukou těch nejlepších výsledků pro všechny s podobnými problémy, jako jsem měla já.

Je to především na Vás a Vaší chuti změnit svůj život k lepšímu. Vidíte, že to jde i ve vyšším věku. A co se týká finanční stránky? S klidným svědomím můžu říci, že to byla nejrozumnější investice v mém životě. Nakonec chci poděkovat i paní asistentce Petře Kotýzové. Pokaždé mě mile přivítala, nabídla různé nápoje a navodila velmi příjemnou atmosféru.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.