Jana Kmoníčková

Jmenuji se Jana a je mi 31let. Po dětech jsem se snažila zhubnout různými dietami, ale marně. Když jsem náhodou narazila na stránky Světa zdraví a přečetla si příběhy klientů, tak jsem neváhala a objednala se na vstupní konzultaci. Když jsme viděla počáteční výsledky, tak jsem se zhrozila a bylo mi ještě více jasné, že s tím musím něco udělat. Dozvěděla jsem se spousty zajímavých a užitečných věcí a najednou mi bylo jasné, proč dříve žádné diety nefungovaly a vždy se kila vrátila zpět.

Poctivě jsem dodržovala jídelníček a hlídala se, abych jedla pravidelně. Během půl roku se mi povedlo zhubnout 15 kg, a to jen změnou jídelníčku. Cítím se mnohem lépe. Děkuji Mgr. Tereze Pešoutové za to, jak mě naučila se správně stravovat a za plno užitečných rad a informací.

Prosinec 2016

 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.