Jana Kolářová

Jmenuji se Jana Kolářová a je mi 38 let. Odmalička jsem měla problémy s mírnou nadváhou. Postupem času jsem stále více a více přibírala na váze. Až přicházeli postupně i zdravotní komplikace – jako například veliké bolesti kloubů, bolesti zad a častá únava. Hlavní byla i celková nespokojenost se svým vzledem.

Jednoho dne jsem se rozhodla se svou postavou začít něco dělat. Na internetu jsem si našla kontakt na nutriční centrum v Kolíně a objednala se.

První dojem z přijetí v nutričním centru byl velice příjemný. Paní Kotýzová mě velice příjemně a s úsměvem přivítala. Vítala mě tak vždy při každé návštěvě. Můj nutriční terapeut pan Bc. Páv mi sestavil program redukce váhy vzhledem k mému věku a mé postavě. Vždy mě velice kladně motivoval k dalším úspěchům. Spolupráce s ním byla úžasná. Po šesti měsících dodržování programu, se mi podařilo zhubnout 16 kg. Naučila jsem se správným stravovacím návykům a pohybovému režimu. Nyní se cítím velice dobře. Klouby a záda mě přestávají bolet a únava úplně ustoupila. Mám i více energie do veškeré práce.

Ráda bych poděkovala celému kolektivu z nutričního centra za vynikající práci. Přeji Vám mnoho spokojených klientů, tak jako jsem já sama. Děkuji Vám za vše.

Jana Kolářová
říjen 2014

Jana Kolářová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Kolín Jana Kolářová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Kolín

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.