Jana Špinarová

O zdravý životní styl a zdravou výživu jsem se začala zajímat již dříve. V televizi jsem se zájmem sledovala známý pořad s Kateřinou Cajthamlovou a v časopisech Katka, Blesk pro ženy jsem pozorně četla různé články na toto téma. Snažila jsem se různě upravovat jídelníček, ale bez velkého efektu.

V březnu r. 2017 jsem získala od kolegyně z práce poukaz do Světa zdraví v Kolíně na analýzu mého stavu. Výsledky byly alarmující a potvrdily můj současný zdravotní stav. Stres, únava, bez energie, arytmie srdce na stupni č. 4, metabolický věk 66.

Rozhodnutí zařadit se do programu a začít dělat něco pro sebe bylo na místě. Zpočátku jsem nevěřila, že po celý rok budu muset něco dodržovat a někam jezdit a dokonce jsem váhala, zda přihlášku nezruším. Podpora ze strany kolegyň z práce byla velká.

Získala jsem osobní výživový plán a nenásilnou formou jsem se začala řídit pokyny výživového poradce. Zpočátku jsem podstoupila tzn. „detox“ organismu s doporučenými doplňky stravy a vitamíny (omega 3, hořčík, vápník, vitamín C aj.). Zařadila jsem pravidelnou stravu - potraviny vhodné pro smíšený typ (více bílkovin, zeleniny, vlákniny, ořechů, rybího a bílého masa – naopak jsem vynechala bílou mouku a mléko), dbám na pitný režim.

Postupně jsem se začala cítit mnohem lépe – nějak lehčí, bez únavy a velkého stresu. Dnes už vím, že toho velkého strašáka „stresu“ se zbavím pohybem. Miluji dlouhé procházky přírodou, jízdu na kole, plavání, saunování a zahradničení.

Roční program je u konce a u mě nastala obrovská změna, kterou si povšimlo i mé okolí. Získala jsem velkou odměnu v podobě váhové úbytku 13 kg, nutriční hodnoty se normalizovaly a já se cítím fit.

Motto: „Nikdy není pozdě“

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.