Jaroslava Svobodová

Dobrý den, chtěla bych se s Vámi podělit o svůj příběh spojený se Světem zdraví.

Jak už to bývá díky špatným stravovacím návykům a pokulhávající životosprávě se na mě a hlavně na mé váze začali čím dál více podepisovat. Za poslední necelý rok jsem přibrala 8 kg a začala jsem si čím dál více uvědomovat, že s tím musím co nejdřívě něco udělat.

O společnosti Svět zdraví jsem se dozvěděla při svém brouzdání po internetu. Pár dní jsem váhala nad tím, zda se mám objednat a popřípadně zapsat do programu. Nakonec jsem si řekla proč to nezkusit.

Abych na to nebyla sama, tak jsem na první konzultaci vzala i svojí mamku.
Hned po první návštěve jsme s mamkou byly velice překvapené s tak milým kolektivem, proto jsme neváhaly a společně jsme se přihlásily do programu Světa zdraví.

Díky správně sestaveném jídelníčku, doplňkům, pravidelným pohybem a dobrým radám našeho specialisty jsme se společně pustily do své nové životní etapy.
Během programu jsem se dozvěděla důležité informace o skladbě jídelníčku, vhodných a nevhodných potravinách. Vyzkoušela jsem i doplňky pro hubnutí, speciálně doporučuji čaj In Thermo, který příjemně osvěží.
Se Světem zdraví jsem během svého 3 měsíčního programu shodila téměř 5 kg. Cítím se skvěle a to i díky lidem z mého okolí, kteří mi říkají, jak mi to sluší. Je úžasné opět nosit oblečení, které jsem měla schované na dvě své skříně, pro tento případ.

Se svým jídelníčkem budu i nadále pokračovat, neboť se nechci k vrátit k předešlému špatnému stravování a také bych ráda i nadále podporovala svojí mamku, která v programu nadále úspěšně pokračuje.
Chtěla bych touto formou moc poděkovat svému specialistovi panu Kolářovi a to hlavně za lidský přístup a dobré rady.

Vřele doporučuji všem, co se nemohou rozhodnout jako zpočátku já. Jsem si jistá, že využití programu Světa zdraví nikdy nebudu litovat.

Velice děkuji.

Hezký den,
Jaroslava Svobodová, 31let, Kolín
prosinec 2013

Jaroslava Svobodová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Kolín Jaroslava Svobodová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Kolín

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.