Jitka Fantová

Vážení přátelé, ráda bych se s vámi podělila o mou „Pohádku o hubnutí“. Lze to nazvat pohádkou, protože ta vždycky dobře skončí a u mě to také dobře skončilo. Tedy tajně doufám, že ještě neskončilo, pokračuji dál, svého cíle jsem ještě nedosáhla, ale v současné době už tomu i věřím, že dosáhnu.

Vše začalo v dubnu 2014, když se můj mozek ustálil na přesvědčení, že takto už to dále nepůjde… Čtyřicítka na krku, téměř už  brala za kliku a já pěkně každoročně krok po krůčku přibírala svá nenápadně se vrstvící kilíčka. Pak přišel zlom. UŽ DOST!!! Na netu jsem objevila Svět zdraví. Moc mě potěšilo, že pobočka je v Kolíně, což nemám tak daleko.

Přivítal mě tenkrát ještě pan Martin Kolář. Dokázal mi vše vysvětlit a „nahučet“, že to prostě půjde. No….. a šlo to. Posléze se pan Kolář vyměnil s panem Pávem, se kterým jsme úspěšně dopluli po půl roce do „cíle“. Tedy jen přechodného. Za půl roku jsem odhodila téměř 10 kilogramů. Je i není to moc, ale reakce mé rodiny, kamarádů i známých byla skutečně motivující. Všichni mě podporovali, i když někteří zpočátku vůbec netušili, že jsem se pustila do nějaké změny.

S odstupem času vidím, že jde všechno. Na začátku bylo pro mě náročné jíst pravidelně. Vzhledem k časové vytíženosti, cestování a mé práci. Ale i to jsem dokázala vychytat a teď už mi to nepřipadá divné, že jím skoro pořád. Když se všichni divili, jak je to možné, že jsem tak zhubla, jen jsem odpovídala: „Prostě jsem začala jíst.“ Mnozí to nechápou dodnes. laughing  Začlenila jsem také více pohybu, v létě kolo, s příchodem podzimu spinning a kruhový funkční trénink. Splňuje to nejen to, že se člověk hýbe, ale má také čas pro sebe a ta skvělá parta, která tam je, ta je prostě k nezaplacení. Takže spojuji příjemné s užitečným, nabíjí mě to energií, což skutečně potřebuji.

Přeji vám všem, kteří se rozhodnete změnit svůj styl života, stravování a zmenšit svou konfekční velikost, ať vydržíte, není na tom nic těžkého a hlavně….. stojí to za to, věřte mi.

Jitka Fantová
prosinec 2014

Jitka Fantová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Kolín Jitka Fantová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Kolín

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.