Kateřina Šafránková

česká reprezentantka v hodu kladivem

Když se zamyslím a vzpomenu si na dětství, vybavím si spoustu fajn věcí a vzpomínek, ale také si vzpomenu na to, jak v okolí reagovaly děti na to, jak vypadám. Vždycky jsem byla větší. Jak na výšku, tak na šířku. Takže jsem často slýchávala typicky dětské posměšky.

Na konci základní školy jsem začala sportovat a všechno se o něco zlepšilo. Jen to, že jsem o dost větší, zůstalo. Sice jsem tělo zpevnila, takže byly časy, kdy jsem vypadala mnohem lépe, ale zase jsem se k tomu tak nějak vrátila. Po čase trenér zasáhl a řekl, že s tím musíme něco dělat Sice házím kladivem, ale i tam není třeba být při těle.

Tak jsem zkoušela kde co, občas shodila, potom zase přibrala a pořád dokola, jako na houpačce. 

Poslední kapka a první impuls, proč jít do Světa zdraví, byla operace kolene a tím vyhazov ze „sportovní“ práce. Příprava na olympiádu v Riu se tím začala komplikovat, a proto jsem se do hubnutí pustila s obrovským zápalem.

Domluvili jsme se na 15-ti kilogramech dolů s tím, že by to snad i možná šlo. A šlo to. Dokonce mnohem lépe, než jsem čekala. Já, milovník sladkého, jsem se bála, že budu mít chuť na kde co, ale s tím vším, co jsem jedla a měla v jídelníčku, jsem občas ani nestíhala jíst, co mám. Takže chuť na něco jiného nebyl problém.

Další teoretická krize přišla na vánoce. Bála jsem se, že si nedokážu odepřít cukroví a vše kolem. Začala jsem si trochu více povolovat, ale i přesto jsem přes vánoce dokázala váhu shodit. Celé tělo bylo tím změněným režimem nakopnuté správným směrem a ani občasné porušení ničemu nevadilo.

V tréninku se cítím skvěle. Téměř ve všech testovaných věcech se lepším, a to mě žene ohromně dopředu. Nejenže si věřím ve sportovním světě, ale začala jsem si věřit i v tom, jak vypadám. Pořád mám ještě co vylepšovat, ale trenér už mi hubnout zakázal. Tak snad ví, co dělá, a já si pokračování nechám až po sportovní kariéře.

Tímto moc děkuji paní Bc.Václavě Freibergové a všem ze Světa zdraví v Kolíně za to, že mi pomohli dokázat zbavit se té zbytečné zátěže. Věřím, že se díky tomu dočkám dalekých hodů a snad i limitu na OH v Riu. Díky moc!!!

My ve Světě zdraví moc děkujeme a držíme pěsti, ať to na olympijské hry do Ria určitě vyjde!

Kateřina Šafránková PŘED - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví Kolín Kateřina Šafránková PO - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví Kolín

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.