Květa Pychová

Jako holka jsem s váhou neměla problém, to až po porodech mi nějaká kila přibyla. Něco jsem shodila, ale do dívčí váhy jsem měla daleko. Měla jsem něco přes 70 kg. Před 10-15 lety jsem měla špatné jaterní testy a doktorka mi naordinovala dietu jako při žloutence. Váha šla dolů. Pak jsem prodělala operaci žlučníku a opět shodila na 60 kg. Byla jsem spokojená. Jenže roky přibývaly, klimakterium přišlo déle než u jiných žen a následovala hormonální léčba. Po ní přibývala kila, až jsem překročila 80 kg.

K 65. narozeninám, které jsme s mužem loni společně oslavili, jsme si darovali dovolenou v Chorvatsku. Po návratu a při prohlížení fotek jsem se na sebe nemohla ani podívat. A když na mě na internetu párkrát vykouklo „Zhubněte v Kolíně“, tak jsem se rozhodla tam zajít. To jsem měla téměř 82 kg. Ujala se mně Mgr. Tereza Pešoutová, která mi poradila co a kdy jíst, co pít a jak se pohybovat, aby to mělo smysl. Naučila jsem se vícekrát denně jíst, jíst nové potraviny i jinak vařit. Ale nelituji.

Shodila jsem 10 kg, v pase mi ubylo 15 cm a přes boky 19 cm. Chtěla bych shodit ještě nějaká kila, přiblížit se 65 kg. Snad se mi to povede. Děkuji srdečně, bez návštěvy u vás, bych to nedokázala.

 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.