Květoslava Jonášová

Můj příběh?

Prostě jsem se naštvala. Večer nejím, jezdím na kole, chodím cvičit a stejně nehubnu. Ke všemu mě začala bolet kolena.

Na internetu na mě jeden den vyskočila reklama na Svět zdraví. Psali, že pomohou zhubnout bez drastických diet, jen změnou stravovacích návyků. Bez dalšího rozmýšlení jsem klikla. Hned druhý den mi zavolala slečna, se kterou jsme domluvily odběry krve a za pár dní už jsem seděla v kolínské pobočce Světa zdraví. Naproti mně usměvavý výživový poradce J. Řeháček.

Probrali jsme výsledky mých krevních testů a vysvětlil mi, jaké mi hrozí zdravotní komplikace. Tím začaly moje pravidelné návštěvy, při kterých jsem se dozvídala kdy a co jíst, co je pro mě vhodné a co úplně špatné.

Prvních pár týdnů bylo krušných. Myslela jsem jen na to, kdy a v kolik mám co jíst. Hodně mi pomohlo si psát jídelníček. Pan Řeháček trpělivě vysvětloval a hlavně chválil a povzbuzoval. Tak jsme spolu zvládli půl roku. Teď už o jídle nepřemýšlím, všechno jde samo. Nejenom že jsem zhubla, ale hlavně se cítím dobře.

Za to všechno MOC a MOC děkuji!

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.