Lenka Vosecká

Chtěla bych se s Vámi podělit o svůj příběh, který mě dovedl do Světa zdraví.

Ve 20ti letech jsem sama bez pomoci odborníků shodila 40kg. Nyní je mi 58 roků a celá ta léta jsem si udržovala váhu kolem 64-65 kg. Ale poslední tři roky jsem se s velkým úsilím zbavovala zimní váhy. Letos jsem to ale už nezvládla. Přibrala jsem v břiše, zvětšil se mi objem pasu, všechny kalhoty mě škrtily, když jsem se ohnula - funěla jsem. Byla jsem z toho nervní a vzteklá sama na sebe.. Věděla jsem, když nechám kila pomaloučku narůstat, bude zle. Zvýšení váhy ale nebyl můj jediný problém. Měla jsem velké problémy s trávením, byla jsem pořád nadmutá a nefungovalo mi dobře vyprazdňování. Proto jsem se rozhodla svěřit do rukou odborníků a navštívila jsem Svět zdraví v Kolíně.

Při první schůzce jsem se seznámila se svým výživovým poradcem – s mladým, milým a příjemným mladým mužem Bc. Martinem Kolářem, kterému vděčím za to, že jsem dosáhla vytýčeného cíle zhubnout 4 kg. Jeho přístup k mé osobě byl velmi individuální a konzultace s ním velmi příjemné.Vypracoval mi kompletní nutriční typologii, osobní jídelníček a mohla jsem začít. Každý den jsem si zapisovala, co jsem snědla a kolik. Na konzultace jsem chodila 1x týdně, kde mi specialista říkal, co je správně a co špatně. Poměrně brzy jsme měli skladbu jídelníčku vychytanou a potom mi upravoval množství potravin. V mém případě to bylo zvýšení dávek – hlavně bílkovin. Já jsem byla zvyklá jíst opravdu velmi málo a nepravidelně, to bylo špatně!!! Váha se začala pomalu snižovat a za dva a půl měsíce jsem dosáhla svého cíle. Kromě snížení váhy se mi upravily i všechny problémy, které jsem zmiňovala na začátku.

Nyní se cítím velmi dobře, nic mě neškrtí, jsem sama se sebou spokojená. A důležité je to, že sním mnohem víc jídla než před tím!!!

Svět zdraví můžu všem vřele doporučit. Určitě to dokážete také. Chce to jen vědět, co smíte a nesmíte jíst, kolik a přidat k tomu trochu aktivního pohybu.

Děkuji Světu zdraví a specialistovi Bc. Martinu Kolářovi

Lenka Vosecká

Lenka Vosecká - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví BeIN- Kolín  Lenka Vosecká - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví BeIN - Kolín

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.