Libor Valenta

Zhubnout, ale jak? Ze všech možností co se nám nabízely včetně diet, akupunktury aj ... jsme vybrali Svět zdraví. Nelitujeme našeho rozhodnutí ani peněz, které jsme do toho investovali ...

Rozhodla jsem se napsat tento článek za manžela, abyste to viděli i jinýma očima. Libor Valenta PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Kolín

Jak to všechno začalo. Manželova záliba byla jezdit na kole, ale na jeho váhu moc typů kol za rozumnou cenu není. Koupil si jedno kolo, dlouho nevydrželo, a protože jsme nechtěli cpát peníze do něčeho, co by stejně nevydrželo, tak jsme koupili další kolo. Tentokrát na něm jezdil déle, ale stejně po čase začaly praskat dráty, praskla konstrukce atd.. Když se manžel rozhodoval, co za značku koupí tentokrát, tak jsem ho přerušila slovy ... co kdybys zkusil zhubnout?

S manželem jsme spolu již 9 let a nikdy jsem jeho váhu jako překážku nevnímala. Nikdy mi nebyl lhostejný a vždycky jsme si výborně rozuměli, ale to, co jsem vypustila z úst, ho nejspíš trochu urazilo. Na jednu stranu se asi nedivím, ale zase na tu druhou, na co rvát peníze do něčeho, co nevydrží a ke všemu, když víte, co za to může. Po tom rozhovoru jsme si šli každý po svém, když potom k večeru manžel řekl ... tak fajn, já to zkusím.

Tak jsme si sedli k internetu a hledali a hledali, až jsme našli Svět zdraví. Zavolali jsme tam, a pak už to šlo rychle. První kontrolu jsme absolvovali spolu. Manžela se ujala Zdena Fajnová, Dis., velice milá a ochotná slečna, manžela zvážila a vysvětlila, co by všechno bylo dobré pro jeho úbytek váhy. Pak už bylo na nás, jak se rozhodneme, a tak jsme vybrali 6ti měsíční kůru.

Následovala další kontrola, a to už nám předala jídelníček, podle kterého se manžel  řídil. Každou další kontrolu manžela převážily a při každé další kontrole byl lehčí a lehčí, až se za toho půl roku dopracoval k tomu, že z jeho původních 135,3 kg se dostal na 111,6 kg.

Ale proč to píšu já, Abyste věděli, že nejen zhubl, ale úžasně se uklidnil, není otrávený a hlavně nechrápe. A toho elánu co má. Vážně, jestli nevíte, jak zhubnout, tak neváhejte, zvedněte telefon a objednejte se na konzultaci do Světa zdraví.

Já bych tímto dopisem chtěla strašně moc poděkovat týmu ze Světa zdraví v Kolíně za jejich úžasnou práci a podporu s přáním ještě spousty dalších takto spokojených klientů.

Manželé Valentovi
leden 2016

Libor Valenta PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdravá Kolín

 Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.