Ludmila Barochová 

Jmenuji se Lída a k návštěvě Světa zdraví v Kolíně jsem se rozhodla na doporučení kamarádky. Měla jsem zdravotní problémy, nadváhu a byla obézní. Dlouho jsem používala výmluvy, že je to věkem a onemocněním štítné žlázy apod. Tak začala moje cesta za zdravím, hlavně za zdravím. Hubnutí bylo až na druhém místě.

Můj výživový specialista, pan Josef Řeháček, mi doporučil výživový plán na půl roku. Hodnoty, které mi naměřil byly alarmující, a tak jsem se pustila do boje s nadváhou. Musela jsem nejprve změnit svůj styl stravování, dostala plán potravin, které byly pro mne vhodné a podle nich upravila jídelníček. Najednou šla kila dolů.

Na každou návštěvu jsem se těšila, protože moje váha šla dolů bez hladu a stresu, co budu jíst. Začala jsem tvořit nové recepty, aby jídlo bylo pestré a vypadalo hezky. Výsledky mého snažení a také rady, doporučené mým poradcem měly pro mne velký význam. Neboť se mi podařilo za šest měsíců docílit takových výsledků, po nichž se můj celkový stav rapidně zlepšil. Za šest měsíců se mi podařilo zhubnout 19 kilogramů.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.