Mám o 11 kilo méně a cítím se báječně

Hledala jsem něco na internetu a úplnou náhodou mě zaujala informace o hubnutí. Již delší dobu mě trápil vzhled mé postavy při výšce 164cm a váze 75kg, bylo mé rozhodnutí rychlé. Jdu do toho. Vyplnila jsem dotazník a odeslala.

Následovalo velice příjemné osobní setkání s panem Martinem Kolářem specialistou na zdravou výživu a konzultace o mých problémech s váhou a zdravotním stavu. Po prvním vážení na speciální váze jsem byla v šoku, tuk, svalovina, voda, metabolický věk, no prostě hrůza. Byl mi vytvořen jídelníček na míru, a pak už jen stačilo vše pečlivě dodržovat.

Musela jsem vařit nadvakrát, pro sebe a pro manžela, ale pro sebe jsem vždy uvařila větší množství, rozdělila do krabiček a zamrazila. Občas jsem vyzkoušela i vlastní nápady, ale stále v režimu zdravého stravování.

Při každé další návštěvě byl úbytek na váze a radost z úspěšně ztracených kil, což mě motivovalo do dalšího hubnutí. Chce to jen pevnou vůli a dodržování rad odborníků.

V současné době mám o 11 kilo méně a cítím se báječně.

Chci tímto poděkovat panu Martinu Kolářovi i paní asistentce, kteří se o mě pěkně starali a pomohli mi v hubnutí.

Milena Pekárková 60 let, listopad 2013

Milena Pekárková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Kolín Milena Pekárková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Kolín

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.