Marie Slavíčková

Vždy jsem měla nadváhu, nějak jsem to neřešila, až do té doby, kdy jsem začala mít zdravotní problémy a moje váha ukazovala 104 kg.Cítila jsem se unavená, bolavá, bez nálady. V srpnu 2017 jsem si řekla, že s tím musím už něco udělat. Na internetu jsem našla stránky Světa zdraví v Kolíně a objednala se.

První dojem byl velice příjemný, konzultace s panem Bc. Řeháčkem, který se o mě stará, mě neuvěřitelně nakopla, motivovala a motivuje i nadále. Sestavil mi plán redukce váhy na míru, vzhledem k mému věku a mé postavě. Naučila jsem se správně a pravidelně stravovat, dodržovat pitný režim a hlavně zapojit pohyb, který mě momentálně hrozně baví - dříve vítězila lenost.

Nyní se cítím velice dobře, za 6 měsíců mám o 12 kg méně a pokračuji i nadále.

>Poděkování patří především mému specialistovi, panu Bc. Řeháčkovi, který o mě pečuje, motivuje mě a podporuje!! Bez Vás bych to nezvládla. Moc Vám tímto děkuji a těším se na další návštěvu u Vás. :-)  

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.