Milena Petrová

Se Světem zdraví lze hubnout bez hladovění

Svou špatnou životosprávou a minimálním pohybem jsem se stala obézní a měla jsem zdravotní problémy. Byla jsem unavená. Když jsem se snažila sama váhu snížit, bylo to maximálně o 4 kilogramy, ale téměř za dva měsíce jsem měla kila zpátky. Tak jsem další úsilí vzdala.

Na internetu se mi zobrazil odkaz na Svět zdraví. Jejich nabídka mě zaujala, tak jsem se přihlásila. Dostala jsem se do péče specialistky paní Bc. Freibergové. Pod jejím velice vstřícným a laskavým vedením jsem dokázala bez aktivního cvičení (pouze chůze do práce a z práce pěšky – min. 1 hodina denně, občas plavání), bez hladovění, bez většího omezování v jídle shodit 10 kg tuku, úbytek v pase 10 cm a přes boky 8 cm. To vše během pěti měsíců, nenásilně.

Když jsem se tam přihlásila, nevěřila jsem po svých předchozích zkušenostech, že moc zhubnu. Tak jsem si dala cíl shodit 6-8 kilogramů. Z výsledku jsem nadšená, cítím se skvěle. Moje specialistka mi připravila jídelníček přímo podle mého metabolického typu a krevní skupiny, vymezila mi potraviny, které jsou pro mě vhodné a které ne. Naučila mě očistu těla, která je velice důležitá, naučila mě správný pitný režim.

Když jsem na Svět zdraví chodila asi měsíc, přihlásila jsem tam i svého manžela. Chodili jsme na konzultace spolu a vždy jsme se tam těšili. Manžel je též velice spokojený, shodil 10 kg tuku, 8 cm v pase a 10 cm přes boky. Cítí se skvěle.

Ve změně životního stylu budeme nadále pokračovat a těšit se na další úspěchy.

Milena Petrová
červenec 2017

  

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.