Petra Mrzenová

Můj příběh by mohl začít určitě stejně, jako stovky dalších. Několik let bojovat s problémem zhubnout - ztloustnout, zase zhubnout - ztloustnout. Myslím si, že jsem člověk, který dokáže mít vůli a kousnout se a dát nějaká ta kila dolů. Poté ale pak následuje tuto váhu udržet.

Několikrát jsem dokázala zhubnout, nikdy však ale tuto váhu dlouhodobě udržet. S přibývajícími roky toto úsilí bylo stále těžší. Svoji váhu a s tím spojené úsilí vždy řešila sama. Jednoho dne  jsem si řekla a dost já ve svých 47 letech poprvé vyhledala odborníka. Na internetu jsem našla slevový kupon na konzultaci do Světa zdraví. Rozhodla jsem se ho využít. Říkala jsem si, za to nic přece nedáš. Určitě tam byl nějaký stud, který jsem musela překonat. Po první konzultaci a naměření daných hodnot jsem byla v šoku, když mi bylo sděleno, že můj metabolické věk je 91 let. Že to nebude žádná hitparáda jsem věděla, jsem soudná, ale že až tak. Šla jsem domů jak „zpráskaný pes".

Dle výsledků mi byl navrhnut půlroční program a já ho využila. Velkým štěstím bylo, že jsem se ocitla u perfektního odborníka, lidsky bezvadného člověka s kterým jsem mohla mluvit o všech problémech a nebylo mi trapně.

Dnes po půl roce mohu konstatovat, že moje váha je o 31 kg menší, metabol. věk o několik desítek let nižší, ubylo více než 20 cm přes boky a v pase. Šatník se změnil o několik konfekčních velikostí. Dnes můžu nakupovat i v obchodech, kde jsem si nikdy nic nemohla pořídit, neboť velikosti byly pouze do čísla 44.  Před pár dny jsem si dokonce koupila kalhoty velikosti 42.

Neříkám že to je snadné, ale pokud je vůle, konečný výsledek určitě stojí za to.

Závěrem bych chtěla moc poděkovat svému poradci panu Martinovi Kolářovi za ukázání cesty kudy jít, cenné rady a v neposlední řadě i důvěru, že to dokážu. Poděkování patří i příjemné paní asistentce.

Petra Mrzenová
březen 2014

Petra Mrzenová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Kolín Petra Mrzenová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Kolín

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.