Petra Procházková

Můj příběh…

Když  mi osobní váha, do které jsem konečně koupila baterky, na moje třicetiny ukázala 100 kg, naprosto jsem se zhrozila. Od té doby, co jsme se s manželem poznali a po dvou dětech, jsem nabrala 25 kg.  Na facebooku jsem objevila stránky Světa zdraví a věděla jsem, že jedné známé to moc pomohlo a řekla jsem si, že za konzultaci nic nedám.

Nikdy jsem nedržela žádné diety, ani nevěřím zázračným tabletám a nápojům. Rovnice je jednoduchá- mít větší výdej než příjem. Ale jak na to? Také jsem ale věděla, že sama to nezvládnu. Motivace byla jasná. Potřebuji být v kondici pro svoji rodinu, abych mohla sportovat aniž bych se hned zadýchala a zpotila. Ve Světě zdraví mi pomohli sestavit jídelníček přesně na míru a doporučili vhodné fyzické aktivity. Jako máma s dvěma malými dětmi sice nemám moc času, ale s podporou manžela jsem se alespoň jednou týdně dostala na Funkční trénink a navečer jsem zařadila 4 km procházku nebo jízdu na rotopedu.

Byl mi doporučen půlroční program. Cena se sice může někomu zdát vysoká, ale zpětně musím říci, že je adekvátní. Důležité pro mě byly kontroly v odstupu 2-3 týdny. Jen přeci se snažíte, abyste na další kontrole vážili méně a je tu i role peněz, které jste investovali. Ale samo to opravdu nejde. Specialista s Vámi nemůže být doma a kontrolovat co jíte. Pan Bc. Pavel Páv se mi vždy opravdu tu půlhodinu věnoval a diskutovali jsme o vhodných jídlech, jak to udělat když jedu s dětmi k doktorovi, jak se stravovat před a po cvičení,….

Po půl roce mám dole přes 10kg a určitě nekončím. Ušetřila jsem za nové oblečení a cítím se konečně báječně. 

Mgr. Petra Procházková
březen 2015

Petra Procházková PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Kolín Petra Procházková PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Kolín

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.