PhDr. Jana Mančalová

Asi před čtvrt rokem jsem začala s režimem Světa zdraví. Nabrala jsem nadváhu díky dlouhému strádání s chorobami zažívacího traktu a díky dlouhodobému stresu. Tělo se nechtělo s nabytými zásobami rozloučit. Nyní pozvolna hubnu.

Celkový úbytek je sice jen 5 kg, ale tuku je to 10 kg. Doplňuji svalovou hmotu a vodu. Celkově se cítím lépe, díky přípravku InGel Active mám menší problémy s bolestí kloubů a páteře. InCardio mi pomohlo stabilizovat během 14 dnů zvýšený cholesterol do normálních hodnot, mám stabilizovanou cukrovku a krevní tlak. Zlepšila se mi pleť a seborea a cítím se svěžejší. Také jsem schopna ujít delší vzdálenost bez znehybňující bolestí rozlámané a jinak devastované páteře.

Vzhledem k tomu, že je mi už témeř 75 let, považuji to za radikální zvrat a doufám, že mi to bude pomáhat i nadále. Režim mi vyhovuje, uvědomuji si, že jsem dříve byla vlastně podvyživená, a proto jsem tloustla. Nejvíc jsem však ráda, že zdravotní stav se mi zásadně zlepšil. 

Takže díky a stojí to za vynaložené úsilí i peníze.

Kolín, červenec 2016

PhDr. Jana Mančalová PŘED - Diskuse klientů Světa zdraví Kolín PhDr. Jana Mančalová PO - Diskuse klientů Světa zdraví Kolín

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.