Růžena Velátová

Již od dětskýh let jsem trpěla nadváhou. V dorosteneckém věku se mi sice podařilo hmotnost zkoordinovat a dosažené výsledky si udržet, ale "po dětech" nějaké kilogramy zůstaly a s přibývajícím věkem postupně narůstaly. Držela jsem sice (tu s menším, tu s větším úspěchem) různé diety, ale jejich efekt byl krátkodobý a některé diety dokonce zdraví škodlivé. Měla jsem pocit, že jím stále méně a přitom nehubnu. Nakonec jsem rezignovala. Objevily se však zdravotní potíže, které mě donutily se situací začít znovu zabývat.

Také syn, který s hmotností neměl v dětství a v dospívání žádné problémy, postupně vlivem nepravidelného a nezdravého stravování okořeněného stresem, značně "přibral". Dospěli jsme tak k úctyhodé váze 105,5 kg a 129 kg. K řešení našeho probému přispěchala snacha, která na internetu koncem prosince 2014 "objevila" Svět zdaví, a tak jsme ho od ledna 2015 začali navštěvovat.

Byli jsme mile překvapeni, že se nejedná o žádnou dietu ve smyslu hladovění, ale o změnu životního stylu, která v sobě zahrnuje především pravidelnost, výběr správných potravin a pohybovou aktivitu.

Mám-li mluvit za sebe, pravidelnost a vytváření jídelníčku mi brzy "přešly do krve". Rezervy mám určitě v pohybových aktivitách, ale i tak se mi však podařilo během jednoho roku snížit svoji hmotnost o zhruba 23 kg. Ve způsobu stravování budu nadále pokračovat a mým dalším cílem bude větší zpevnění těla.

I syn hodlá pokračovat ve změně životního stylu. Podařilo se mu v průběhu jednoho roku zbavit se téměř 15 kg. Nejvíce "bojuje" se stresem a pravidelností.

Oba bychom chtěli poděkovat našim diplomovaným specialistům Pavlovi Pávovi a Václavě Freibergové, kteří nás na naší cestě provázeli a přispívali odbornými radami, dohledem a psychickou pomocí. Cítíme se s nimi dobře nejen jako s odborníky, ale i jako s lidmi.

červenec 2016

Růžena Velátová PŘED - Diskuse klientů Světa zdraví Kolín Růžena Velátová PO - Zkušenosti klientů Světa zdraví Kolín

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.