Světla Malichová

Vážení,

absolvovala jsem Vaše poradenství v Kolíně a jsem ráda, že jsem se k tomu odhodlala. Jsem sice už v letech kdy už mnozí tvrdí, že nemá cenu činit kroky k vylepšování své postavy a potažmo zdraví. Jsem ten případ, kdy se tímto problémem zabývám dalo by se říci celý život, někdy s větším i menším úspěchem, ale nikdy jsem neabsolvovala takovýto individuální a komplexní přístup jak mi byl poskytnut ve vašem centru.

Za ty tři až čtyři měsíce se mi podařilo díky Vašemu vedení zhubnout 6 kilogramů bez hladovění a celkem v pohodě. Je pravda, že v mých 74 letech je aerobní pohyb problém, ale překvapilo mě, že i pravidelná pouhá obyčejná chůze velmi pomáhá nám"starším" v udržení celkem dobré kondice. Můj cíl je shodit ještě 5-6 kil a tak jistě ráda využiji vaší nabídky až budu potřebovat užitečnou radu od Vás.

V těch prvních krocích mi byl přidělen p. Kunc, kterého ze studijních důvodů vystřídala paní Šárka Nová. Moc milý a skutečně odborný přístup obou mi velmi pomohl k docílení vylepšené kondice.

Moc děkuji za jejich přístup a příjemně strávené, poučné zacházení.

Malichová Světla

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.