Václav Doležal

Je mi 67 let a moje počáteční váha před návštěvou Světa zdraví v Kolíně činila 125 kg při mé výšce 180 cm. Na pohyb a manuální práci jsem byl zvyklý celý život, ale moje kila navíc mě velice omezovala, byť jen při zavazování bot. A s mojí nemocí srdce, které mám operované a kardiostimulátorem jsem doporučení ohledně redukce mé váhy slýchával velice často. Rychlejší chůze a hlavně cesta do schodů nebo kopce pro mě byla velice vyčerpávající.

Náhoda tomu chtěla, abych při každodenním brouzdání na internetu narazil na stránky výživového centra v Kolíně. Jejich nabídka a okolnosti mě donutili se objednat na první schůzku k paní Mgr. Pešoutové. Již při první návštěvě 24.4.2016 jsem byl velice mile překvapen přístupem paní Mgr. Vůbec se nepozastavovala nad mojí počáteční váhou, neurážela mě a ani si ze mě nedělala nejapné žerty, se kterými jsem se dříve běžně setkával. Domluvili jsme se na ročním období návštěv tohoto centra. Mým tajným přáním bylo snížení váhy o 25 kg.

Domů jsem odcházel optimistiky naladěn s výsledky a novou skladbou mé stravy. Začátky nebyly jednoduché, ale postupem času si na ně moje tělo zvyklo a začalo vysílat pozitivní signály. Na této metodě mi vyhovovalo pestré složení stravy, žádné hladovění, nové recepty, doporučení a podpůrný přístup paní Mgr. Pešoutové. Na pravidelných kontrolách se snižovala nejen moje váha, ale také centimetry okolo pasu a boků. Každý týden jsem viděl výsledek, posun a hnalo mě to dopředu. A to i přes to, že jsem občas ne vše na 100% dodržel. I tak jsem hubnul, i když jsem si občas dopřál pivo. Na pravidelné kontroly jsem se těšil, nebyla to vždy jen kontrola váhy, ale i dobré rady v příjemném prostředí.

Začal jsem jezdit na kole, z počátku 5 km pro mě bylo vyčerpávající, ale postupem času a denní pravidelností jsem si vzdálenosti zvyšoval až na 40 km, a tak jsem od května do konce září najezdil 2500 km. Lépe se mi dýchá, v noci spím a celkově se cítím spokojenější. Zhubnout bylo lehčí, než jsem čekal! Skutečně jsem netrpěl hlady. Nyní mohu nosit velikosti oblečení jako před léty a pochvaly od okolí a lékařů v cardiocentru jsou mi odměnou. Nyní moje váha po 7 měsících je 100 kg (což byl můj tajný sen za rok) a věřím, že se mi ještě podaří nějaké kilo shodit a hlavně si váhu udržet! Důležité je mít pevnou vůli a vydržet. Říct si, že s tím jdu něco udělat a udělat to hned a  ne až zítra!

Závěrem bych chtěl poděkovat paní Mgr. Tereze Pešoutové za kvalifikované rady a za náboj optimismu, který mi stále dodávala a též mé manželce Jaroslavě za trpělivost a realizaci rad a doporučení paní Mgr. Děkuji, Václav Doležal, listopad 2016

Václav Doležal PŘED - Diskuse klientů Světa zdraví Kolín 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.