Věra Doležalová

Každý má svůj příběh. Dovolte mi vyprávět vám ten svůj, možná vám pomůže při rozhodování, komu svěřit své zdraví a váhu do rukou.

Považuji se za sportovně založeného člověka. Pohyb potřebuji ke svému životu. K mým oblíbeným sportům patří jízda na kole, plavání a běh. Jak to ale v naší době chodí, zapomněla jsem na to nejdůležitější: na sebe. Nejdřív mě začalo pohlcovat studium, potom práce (jak jinak než sedavý způsob práce) a nakonec dítě. A tak jsem nenápadně začala nosit víc a víc kil. Nejdřív je nebylo vidět. Schovávala se rovnoměrně po celém těle. Rychlý způsob života mě přivedl k tomu, že jsem pila jen kávu. Moře kávy! A jídlo bylo až na posledním místě. Nejdřív jsem přece musela zařídit spoustu jiných důležitých věcí. S nárůstem povinností jsem pro sebe měla čím dál míň času, až jsem přestala i sportovat. Těhotenství potom udělalo zbytek. Nezáleželo na tom, že jsem nemlsala a že jsem konzumovala zdravé potraviny. Jedla jsem málo, nepravidelně, téměř jsem nepila a sport byl cizí slovo.

Po porodu jsem se jednoho dne podívala do zrcadla a viděla jsem v něm cizí, unavenou, tučnou ženu. Neustále jsem si prohlížela své starší fotografie a nemohla jsem tomu uvěřit. Kam jsem se jenom poděla? Tušila jsem, kde dělám chyby, ale bylo mi jasné, že potřebuji odbornou radu a podporu. Někoho, kdo mě pohlídá, kdo mě bude motivovat, kdo mi zaručí jistý úspěch. Manžel na internetu nalezl Svět zdraví. Nebylo na co čekat.

Mým cílem je zhubnout 30 kg. Je to běh na dlouhou trať. Moje dvouletá dcera mi za to stojí. Ona potřebuje mámu, ne modelku. Ale potřebuje mámu, která je zdravá a má sílu a chuť do života. Svět zdraví mi pomohl se startem. Zvolila jsem plný program. Analýza mých stravovacích návyků, určení nutričního typu, individuální jídelníček a pravidelné konzultace. Za 6 měsíců jsem s pomocí Světa zdraví přirozeným způsobem trvale zhubla 10kg. Opět chodím pravidelně sportovat, oblékám si dávno odložené šaty a do zrcadla se dívám zpříma a sebevědomě. Jsem si jistá, že s další podporou Světa zdraví svého cíle dosáhnu

Věra Doležalová
únor 2014

Věra Doležalová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Kolín Věra Doležalová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Kolín

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.