Vlasta Pilařová

Je mi 63 let .Již od dětských let jsem trpěla s nadváhou. V dospívajícím věku se mi podařilo zkoordinovat váhu a dosažené výsledky udržet, ale po dětech kilogramy zůstaly, a ne malé.

Držela jsem různé diety (tu s menším a nebo větším úspěchem). Jejich efekt byl však krátkodobý. Měla jsem pocit, že jím stále méně a přitom nehubnu.

Po odchodu do důchodu se váha znovu vyšplhala na skoro 88 kg.

Svět zdraví objevila moje dcera asi před třemi roky. Po její dobré zkušenosti jsem se rozhodla to také zkusit a nelituji. Konečně netrpím hlady a přitom hubnu. Jím zdravě a všechno mi chutná. Zvolila jsem si půlroční kurz. Hodně jídla správně sestaveného a k tomu více pohybu a ono to jde!!! Prostě to funguje. Po půl roce úbytek čistého tuku 5 kg, v pase o 7 cm méně a přes boky 8 cm. K tomu přírůstek svalové hmoty.

Cítím se moc dobře. Když se oblékám a stojím před zrcadlem, řeknu si: "Jo holka, je to dobrý" a ne jen: " No lepší už to nebude".

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.