Zdeněk Kolář 

Jmenuji se Zdeněk Kolář. Nikdy jsem nebyl hubeňour, ale ani koule. Po dovršení 35 let jsem se prokousal ke svým 135 kg. Nejprve jsem to nijak neřešil, ale tělo začalo samo upozorňovat, že je něco špatně. Otékaly mi nohy a stoupnul tlak.

Poprvé jsem začal hubnout a sportovat. Kila letěla krásně dolů. Ovšem se změnou zaměstnání jsem víc seděl, na cvičení mi „nezbýval čas“ a koukám, že váha se nejen vrátila na svůj rekord, ale přibylo dalších 15 kg. To už mně bolela i záda. Stále jsem začínal s novou dietou, až se váha vyšplhala na úctyhodných 162 kg. To už bylo hodně kritické, stále jsem všude usínal a bolest nohou i zad byla nesnesitelná.

Na internetu jsem našel nabídku Světa zdraví, že mi pomůžou s mým problémem obezity. Prvně jsem do pobočky v Kolíně vstoupil v půli prosince 2017. Začal jsem pravidelně docházet na kontroly a konzultace s výživovým poradcem Bc. Josefem Řeháčkem, DiS. Sestavil mi výživový stravovací plán a jako cíl pro první půlrok, jsme se domluvili na zhubnutí 15 kg tuku. Každých 14 dní jsme se sešli, provedli kontrolu, měření a vážení, probrali můj jídelníček a dohodli se na úpravách a případných chybách.

V jídelníčku je výrazně více čerstvé zeleniny, kvalitního masa a hlavně víc jídla v častějších intervalech. Přestala mne bolet záda a celkově se cítím víc fit. Začínám znovu jezdit na kole a vůbec se víc pohybovat.

Nyní mám na váze dole více jak 15 kg a to hlavně v podobě tělesného a viscerálního tuku. Každopádně ještě nekončím a ve snižování váhy a tuku budu dlouhodobě pokračovat. Závěrem bych chtěl poradit jen to, že pokud se vám nedaří zhubnout, svěřte se raději do odborné péče. Vyhnete se tak jo-jo efektu, kterým jsem si i já sám několikrát prošel. Jen tak mimochodem 15 kg tuku je zhruba 60 kostek másla…

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.