Zdeňka Nová

Chtěla bych poděkovat kolektivu Světa zdraví v Kolíně a hlavně paní Bc. Freibergové, která mi svým milým a vstřícným přístupem ukázala cestu, jak lze opravdu hubnout a přitom se cítit dobře.

Když jsem začátkem roku zjistila, že ručička na váze ukazuje o další kilo navíc (po padesátce jsem každý rok přibrala 2 kg) a že budu muset začít obměňovat šatník, využila jsem nabídku Světa zdraví a konzultace se specialistkou.

Přiznám se, že jsem váhala, zda do toho jít. Moc jsem nevěřila, že když budu jíst, tak budu hubnout. Obměnila jsem, dle doporučení, jídelníček a pomocí kalorických tabulek na internetu jsem si večer sestavila jídelníček na další den tak, aby odpovídal doporučeným kalorickým hodnotám. Zařadila jsem do svého jídelníčku potraviny,  které jsem dříve v obchodě přehlížela a  požadovaný výsledek se dostavil.

Bez pohybu to samozřejmě nejde, ale to pro mne problém nebyl. Sportovala jsem 3x v týdnu již před návštěvou Světa zdraví. Při procházkách s pejskem používám hůlky a chodím rychlejším tempem. Nejen že jsem za 3,5 měsíce bez hladovění zhubla 7 kg (cílem bylo zhubnout 6 kg), ale cítím se dobře a také obléknu věci, které jsem již začala odkládat na dno skříně.

Věřím, že se mi podaří dát dolů ještě pár kilo, vždyť už vím jak na to.

Zdeňka Nová - Zkušenosti klientů Světa zdraví Kolín Zdeňka Nová - Reference klientů Světa zdraví Kolín

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.