Zora Vedralová

Při podzimním prohlížení fotek z léta mě "pobavila" jedna fotka natolik, že jsem se rozhodla s tím něco udělat. Další hlavní motivací byly zdravotní problémy a dosti prodělaných nepříjemných vyšetření v Praze. Na netu jsem objevila Svět zdraví a po krátkém váhání "co tomu řeknou lidé" jsem se objednala do kolínské pobočky.

První návstěva u asistentky paní Kotýzové a její super čaj byla fajn, ale první měření a vážení bych raději zapomněla. Potom jsem se dostala do péče specialisty pana Bc. Pavla Páva, a když jsem se od něj doslechla svůj metabolický věk (63 let), bylo rozhodnuto.

Musela jsem na sobě dost zapracovat a ve svém věku (51 let) se znovu učit jíst a hýbat se. Se svou zvýšenou funkcí štítné žlázy to není tak lehké, ale s výsledkem jsem spokojena. Až změnou jídelníčku a životního stylu téměř všechny zdravotní trable odezněly.

Mám v plánu ještě více pohybu, tak mi držte palce, ať to dám a nemusím se bát příštích letních fotek.

Vedralová Zora
leden 2015

Zora Vedralová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Kolín Zora Vedralová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Kolín

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.