Náš tým

Náš akreditovaný personál poskytuje profesionální péči v oblasti úpravy váhy, zvyšování kondice a prevence. Každý pracovník si neustále zvyšuje kvalifikaci, tak abyste stále dostávali nejlepší služby v oboru. Chceme však, abyste se u nás cítili jako mezi přáteli.

 • Martin Krejčovský, DiS. - manažer poradny

  Martin Krejčovský, DiS. - manažer poradny Svět zdraví KolínVždy mě zajímalo, jak stravování může znatelně ovlivňovat každého z nás. Není lepší pocit, než když klienti kvalitně redukují svou váhu, mají z toho radost a jsou plni svých, někdy i ztracených, přání a tužeb. Čím větší je spokojenost klientů, tím více mě má práce naplňuje. Baví mě předávat své znalosti dál a pomáhat tak těm, kteří o to mají opravdu zájem. 

  8.3.2016 | Rubrika: Náš tým

 • Petra Kotýzová - asistentka

  Zaměstnání, které by mě naplňovalo, kam budu chodit s chutí, a které bude dávat smysl, jsem hledala dlouho. Moje představy se tak staly skutečností, když jsem dostala nabídku pracovat na pozici Asistentky ve Světě zdraví v kolínské pobočce.

  28.8.2013 | Rubrika: Náš tým

 • Bc. Václava Freibergová - výživová specialistka

  Bc. Václava Freibergová - výživová poradkyně Světa zdraví kolínZdravá strava ani zdravý životní styl nikdy nebyl doménou naší rodiny a přesto mě tak nějak přirozeně proud unáší jinam. Poznání, že zájmem farmaceutického a potravinářského průmyslu není, jak by se na první pohled mohlo zdát pomoct lidem, ať už vyléčit naše neduhy, nebo nabídnout kvalitní potraviny a tím zlepšit kvalitu našeho života, mě vedlo k tomu hledat cesty, jak pošeptat otevřeným a hledajícím bytostem, že tu jsou možnosti, kterými lze zlepšit naše zdraví i psychiku a zničit tak mýtus, že obezita a nemoc jsou normální. 

  21.10.2015 | Rubrika: Náš tým

 • Bc. Josef Řeháček, DiS. - výživový specialista

  Více jsem se zaměřil na studium výživy, doplnil si vzdělání, jelikož mě studium, ať už čehokoliv, vždy naplňovalo, podařilo se mi zhubnout a udržet si váhu, kterou potřebuji. Nyní se cítím mnohem lépe a snažím se pomáhat i ostatním, aby se i oni cítili lépe. Když jsem objevil Svět zdraví, byla to pro mě příležitost, jak těmto lidem, ke kterým patřím i já, pomoci dosáhnout stejných či podobných cílů a úspěchů, jakých se podařilo dosáhnout i mě.

  19.10.2017 | Rubrika: Náš tým


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.