Náš tým

Náš akreditovaný personál poskytuje profesionální péči v oblasti úpravy váhy, zvyšování kondice a prevence. Každý pracovník si neustále zvyšuje kvalifikaci, tak abyste stále dostávali nejlepší služby v oboru. Chceme však, abyste se u nás cítili jako mezi přáteli.

 • Martin Krejčovský, DiS. - manažer poradny

  Martin Krejčovský, DiS. - manažer poradny Svět zdraví KolínVždy mě zajímalo, jak stravování může znatelně ovlivňovat každého z nás. Není lepší pocit, než když klienti kvalitně redukují svou váhu, mají z toho radost a jsou plni svých, někdy i ztracených, přání a tužeb. Čím větší je spokojenost klientů, tím více mě má práce naplňuje. Baví mě předávat své znalosti dál a pomáhat tak těm, kteří o to mají opravdu zájem. 

  8.3.2016 | Rubrika: Náš tým

 • Petra Kotýzová - asistentka

  Zaměstnání, které by mě naplňovalo, kam budu chodit s chutí, a které bude dávat smysl, jsem hledala dlouho. Moje představy se tak staly skutečností, když jsem dostala nabídku pracovat na pozici Asistentky ve Světě zdraví v kolínské pobočce.

  28.8.2013 | Rubrika: Náš tým

 • Bc. Václava Freibergová - výživová specialistka

  Bc. Václava Freibergová - výživová poradkyně Světa zdraví kolínZdravá strava ani zdravý životní styl nikdy nebyl doménou naší rodiny a přesto mě tak nějak přirozeně proud unáší jinam. Poznání, že zájmem farmaceutického a potravinářského průmyslu není, jak by se na první pohled mohlo zdát pomoct lidem, ať už vyléčit naše neduhy, nebo nabídnout kvalitní potraviny a tím zlepšit kvalitu našeho života, mě vedlo k tomu hledat cesty, jak pošeptat otevřeným a hledajícím bytostem, že tu jsou možnosti, kterými lze zlepšit naše zdraví i psychiku a zničit tak mýtus, že obezita a nemoc jsou normální. 

  21.10.2015 | Rubrika: Náš tým

 • Andrea Horáčková - výživová specialistka

  Tato práce mě nadchla. Neumím si představit, že bych někdy dělala něco jiného. Nejlepší pocit na tom všem je to, že můžu pomoci mnoha lidem, aby se cítili lépe.

  7.2.2018 | Rubrika: Náš tým

 • Bc. Josef Řeháček, DiS. - výživový specialista

  Více jsem se zaměřil na studium výživy, doplnil si vzdělání, jelikož mě studium, ať už čehokoliv, vždy naplňovalo, podařilo se mi zhubnout a udržet si váhu, kterou potřebuji. Nyní se cítím mnohem lépe a snažím se pomáhat i ostatním, aby se i oni cítili lépe. Když jsem objevil Svět zdraví, byla to pro mě příležitost, jak těmto lidem, ke kterým patřím i já, pomoci dosáhnout stejných či podobných cílů a úspěchů, jakých se podařilo dosáhnout i mě.

  19.10.2017 | Rubrika: Náš tým


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.